Kvalita, tradícia
a flexibilita od roku 1989
Kvalita, tradícia
a flexibilita od roku 1989
Kvalita, tradícia
a flexibilita od roku 1989

O nás

Firma UNIMONT - VMS s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou strojárskou spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 2002. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je strojárska výroba ako aj montážne, zváračské a údržbárske práce v hutníckom a banskom priemysle. Výroba oceľových konštrukcií, strojárskych produktov ako aj údržba hutných a banských agregátov je precízna práca, ktorá si vyžaduje kvalitné tímy odborníkov, ktorými spoločnosť disponuje.
 

UNIMONT-VMS taktiež realizuje obrábanie kovov a opracovanie povrchu pred ich ďalším použitím v rôznych odvetviach priemyslu.  Povrchová úprava kovov tryskaním, práškovým lakovaním, ako aj lakovaním na mokro je samozrejmosťou. V kooperácii spoločnosť zabezpečuje galvanické zinkovanie ako aj žiarové zinkovanie ponorom.


UNIMONT-VMS distribuuje svoje služby a výrobky do hutníckeho, banského, energetického, stavebného a strojárskeho priemyslu.

UNIMONT-VMS sa zaoberá najmä výrobou oceľových dielov a oceľových konštrukcií z nelegovaných ocelí vrátane obrábania a lakovania s hmotnosťou 40 ton na jednotlivý výrobok.

Výrobný program je zameraný na:

  • oceľové konštrukcie,
  • oceľové diely podľa dokumentácie zákazníka,
  • zákazková výroba zvarencov a ich opracovanie,
  • oceľové nádrže, zásobníky, silá,
  • povrchová úprava - tryskanie, lakovanie.


Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Čítaj viac

Novinky

Verejné obstarávanie

Finalizácia výroby v spoločnosti UNIMONT-VMS, s.r.o.

25.11.2016

Čítaj viac

Ocenenie Spoľahlivý strojársky podnik

UNIMONT-VMSVďaka dobrej finančnej kondícii a dobrej platobnej morálky spoločnosti UNIMONT-VMS, s.r.o. sme získali ocenenie Spoľahlivý strojársky podnik 2015.

Čítaj viac

Realizácia projektu s podporou EÚ: Rekonštrukcia výrobných priestorov – objekt SO 04

UNIMONT-VMS

Čítaj viac
Zobraziť všetky články

©2016 UNIMONT-VMS | Všeobecné vyhlásenie | Design by Hi-reklama