Zvárač

Miesto práce: Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru: práca na živnosť

Mzdové podmienky (brutto)
7 – 14 EUR/hod. + príplatky za soboty, nedele a sviatky.
Mzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od odbornosti, znalostí a skúseností kandidáta. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.

Náplň práce a zodpovednosť

  • Výroba a montáž oceľových konštrukcií v súlade s technickou dokumentáciou
  • Používanie zváracích nástrojov a prístrojov a zodpovednosť za ich správne nastavenie a používanie
  • Čistenie, leštenie a iné opracovávanie zvarov

Požiadavky na zamestnanca

  • Manuálna zručnosť, technická gramotnosť
  • Precíznosť a zmysel pre detaily, samostatnosť
  • Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Zváračský certifikát 135 podľa STN EN ISO 9606-1 (v prípade potreby zabezpečíme obnovu platnosti certifikátu)
  • Nutnosť absolvovať pracovnú skúšku!

Vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou

tuv

UNIMONT - VMS, s.r.o.

M. R. Štefánika 2630 / 214
SK - 093 01 Vranov nad Topľou
Slovakia

phone+421 57 488 28 60

emailinfo@unimont-vms.sk