CNC obrábač kovov

Miesto práce: Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok/živnosť

Mzdové podmienky (brutto)
TPP: od 6,30 EUR/hod. + variabilná zložka 0-50% podľa kvality práce + príplatky v zmysle zákona. V prípade živnosti od 10-15 EUR/hod. + príplatky za soboty, nedele a sviatky.
Mzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od odbornosti, znalostí a skúseností kandidáta. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.

Náplň práce a zodpovednosť

  • obrábanie kovov na horizontálnej vyvrtávačke WFT 13 R CNC a CNC vertikálnom frézovacom centre VPC 50
  • práca s riadiacim systémom Heidenhain
  • práca na strojnom zariadení podľa technologických postupov a výkresovej dokumentácie

Vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Požadujeme vzdelanie v odbore strojárstvo.

Prax na pozícii
3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti s programovaním CNC strojov
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie a postupov pre obrábanie
  • zodpovednosť, precíznosť, logické a technické myslenie
  • schopnosť pracovať v kolektíve

tuv

UNIMONT - VMS, s.r.o.

M. R. Štefánika 2630 / 214
SK - 093 01 Vranov nad Topľou
Slovakia

phone+421 57 488 28 60

emailinfo@unimont-vms.sk